پرسش‌های متداول

چگونه می توانم مقاله خود را برای چاپ در نشریه ارسال کنم ؟

پس از ورود به سامانه و ثبت نام و دریافت نام کاربری و رمز ورود T مقاله خود را می توانید بارگذاری نمایید. قبل از ارسال مقاله حتما قسمت راهنمای نویسندگان را مطالعه نمایید و مقاله ارسالی خود را دقیقا طبق آن تدوین و تنظیم کنید. مقاله فقط از طریق سامانه دریافت و مورد بررسی قرار می گیرد.
ادرس سامانه نشریه:  [email protected]

چگونه از وضعیت مقاله ارسالی خود اطلاع پیدا کنم ؟

فقط از طریق سامانه نشریه درصفحه شخصی نویسنده مسئول (مکاتبه کننده/ فرستنده) می توان وضعیت مقاله را مشاهده کرد. لذا کلیه اقدامات اعم از ارسال ، بازنگری، مکاتبات، درخواست ها ، تغییر ترتیب نویسندگان و ... فقط از طریق نویسنده مسئول(مکاتبه کننده/ فرستنده) امکان پذیر می باشد( نویسندگان دیگر مقاله با نویسنده مسئول/ مکاتبه کننده هماهنگ شوند و از تماس مکرر با دفتر نشریه اکیداً خود داری نمایید)

مدت زمان تعیین تکلیف و ارزیابی مقاله چقدر می باشد؟

حداقل زمان لازم جهت تعیین تکلیف و ارزیابی مقاله یک ماه می باشد. پس از گذشت این مدت، نویسنده مخیر است منتظر بماند و یا درخواست بازپس گیری مقاله خود را ارسال نماید.

آیا می‌توان چند مقاله به طور همزمان برای چاپ به مجله ارسال نمود؟

بله، نویسنده ویا نویسندگان محترم می توانند به طور هم زمان چند مقاله ارسال نمایند.

آیا دانشجو می‌تواند به تنهایی مقاله برای چاپ ارسال کند؟

بله. دانشجویان محترم در صورت داشتن محتوای علمی ورعایت فرمت مقاله نویسی، می توانند به تنهایی نسبت به ارسال مقاله اقدام نمایند.


برای مشاوره با کارشناس نشریه، به شماره تماس 44 93 202 0990  سرکار خانم عبدی تماس حاصل بفرمایید.

آیا مجله بابت ارزیابی و چاپ مقاله از نویسندگان هزینه دریافت می کند؟

بررسی اولیه و داوری مقالات ارسال شده رایگان و در صورت پذیرش و تایید نهایی مبلغ 400.000 تومان نیز بابت هزینه ویراستاری ، چاپ، انتشار و صدور گواهی پذیرش از نویسندگان مقالات دریافت می‌گردد.


 


 


 


 


 


 


 


علاوه بر صدور الکترونیکی گواهی پذیرش، گواهی پذیرش مقاله به همراه تقدیرنامه بصورت رنگی به آدرس پستی نویسنده( مجموع گواهی وتقدیرنامه ها در صورت تعدد نویسندگان به یکی از نویسندگان) رایگان ارسال می گردد.

آیا دریافت گواهی پذیرش مقاله بصورت فیزیکی امکان پذیر است؟

بله.


علاوه بر صدور الکترونیکی گواهی پذیرش، گواهی پذیرش مقاله به همراه تقدیرنامه بصورت رنگی به آدرس پستی نویسنده( مجموع گواهی وتقدیرنامه ها در صورت تعدد نویسندگان به یکی از نویسندگان) رایگان ارسال می گردد.